Մարտուն Գրիգորյանը վստահեցրել է, որ ՔՊ-ը Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենա |
Արմեն Բեգոյանը ներկայացրել է քաղաքային անտառների կառուցման ծրագիրը |
Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերն ընդգծել Է Գերմանիայի աջակցությունը Հայաստանի կառավարության խաղաղության օրակարգին |
Աշխատանքի եւ սոցիալական հարցերի նախարարը խնդիրներ չի տեսնում արցախցիների համար բնակարանային ծրագրում և ապրիլի 1-ից աջակցության ծրագրերի դադարեցման առնչությամբ |
Իրանի և Ադրբեջանի նախագահները հեռախոսազրույց են ունեցել |
Ացախցի պատգամավոր.Արցախցիների իրավունքների հարցը բարձրացվելու է այնքան ժամանակ, քանի դեռ Հայաստանում չի հայտնվել այդ իրավունքները պաշտպանելու ունակ իշխանություն |
Արցախի քաղաքացիների իրավունքների պաշտպանության խորհուրդը ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարությանը կոչ է արել աջակցել արցախցիների խնդիրների լուծման համար արտասահմանյան ռեսուրսների ներգրավմանը |
ՌՀՄ ղեկավար. Փաշինյանը հայ ժողովրդին հոգեբանական տեռորի է ենթարկում |
ՔԿ-ում 10 քրեական վարույթ է նախաձեռնվել Գյումրիի ավագանու արտահերթ ընտրությունների ընթացքում կատարված ընտրախախտումների վերաբերյալ |
"Երևանի կանաչապատում". քաղաքացիները դժգոհ են, բնապահպանները տագնապ են ազդարարում, քաղաքապետը հեգնում է ծառահատումների մասին, իսկ դրա համար պատասխանատուն ափսոսում է, որ հնարավոր չեղավ ամեն ինչ կտրել |